NIXSolutions: 7 рис, які вирізняють крутого SMM-менеджера

Якщо ви хочете стати SMM-менеджером або ж потребуєте SMM-послуг, є певні риси, які характеризують першокласного спеіаліста в цій галузі. Ландшафт соціальних мереж постійно змінюється, і навички, які були потрібні п’ять років тому, можуть бути не такими важливими сьогодні.

Ось чому ми склали список із 7 рис, які будуть важливими для менеджерів облікових записів соціальних мереж у 2023 році.

NIXSolutions

Хто такий SMM менеджер?

SMM-менеджер — це людина, яка контролює всі аспекти присутності компанії в соціальних мережах. Вони розробляють і впроваджують стратегії соціальних медіа, створюють і публікують контент, взаємодіють з клієнтами та підписниками, відстежують аналітику та оптимізують кампанії.

Які характеристики чудового SMM менеджера?

№1 Здатність мислити нестандартно

Менеджер соціальних мереж повинен уміти мислити нестандартно та пропонувати креативні ідеї для публікацій і кампаній.

Вони повинні бути відповідальними за створення креативних ідей і стратегій вмісту, які зацікавлять і захоплять їхню цільову аудиторію. Вони також повинні бути адаптивними та здатними миттєво змінювати стратегії, а також швидко реагувати на екстрені новини чи зміни в соціальних мережах.

#2 Високий рівень навички письма

Менеджери соціальних медіа також повинні бути творцями контенту та мати хороші навички письма, оскільки їхній основний обов’язок полягає у створенні різних типів контенту для платформ соціальних медіа. Ці ідеї щодо вмісту можуть бути у формі дописів у блогах, твітів, дописів у Facebook тощо.

#3 Знання всіх платформ соціальних мереж

Менеджер соціальних медіа повинен мати практичні знання про всі основні платформи соціальних медіа. Кожна платформа пропонує різні переваги та функції, тому важливо ознайомитися з усіма ними. Але досвід роботи в маркетингу теж цінується.

Наприклад, Facebook чудово підходить для налагодження зв’язків із друзями та родиною, пише feedhive.com, тоді як Twitter ідеально підходить для обміну новинами та посиланнями. LinkedIn ідеально підходить для ділового спілкування, а Instagram чудово підходить для обміну фотографіями та відео.

№4 Розуміння стратегій цифрового маркетингу

Безперечно, для SMM-менеджерів також важливо добре розуміти стратегії цифрового маркетингу. Зрештою, соціальні медіа є лише одним з його аспектів, і він стає дедалі важливішим, враховуючи зростаючий вплив соціальних медіа на поведінку споживачів.

Але добре розуміння цифрового маркетингу в цілому є важливим для кожного, хто хоче досягти успіху в онлайн-маркетингу.

#5 Навички управління проектами

Менеджер облікового запису в соціальних мережах відповідає за планування, виконання та вимірювання маркетингу в соціальних мережах.

Це включає:

  • розробку бізнес-цілей і стратегії,
  • планування та організація робочих процесів,
  • встановлення термінів,
  • управління бюджетами,
  • спілкування із зацікавленими сторонами,
  • написання контенту,
  • пошук зображень і відео
  • і відстеження результатів.

Щоб зробити все це ефективно, менеджер соціальних медіа повинен мати сильні навички управління проектами та продуктами – тобто бути трохи project manager-ом.

# 6 Оптимізм та бажання вчитися новому

Оптимізм та бажання вчитися є важливими якостями для SMM-менеджера.

Таке ставлення є дуже важливим, оскільки воно дає вам змогу залишатися мотивованими, коли справи стають дедалі важчими, і допомагає підтримувати хороші стосунки з вашою командою та спільнотою соціальних мереж. І очевидно, що ландшафт соціальних медіа швидко змінюється, і вкрай важливо освоювати нові навички та бути в курсі останніх тенденцій і технологій.

#7 Відмінні комунікативні навички

Менеджери соціальних медіа повинні володіти навичками спілкування на максимально високому рівні, оскільки саме вони будуть спілкуватися з клієнтами від імені компанії.

Вони повинні вміти розуміти та чітко та лаконічно передавати повідомлення компанії, а також своєчасно відповідати на запити клієнтів. Крім того, хороші комунікативні навички допоможуть їм налагодити стосунки з іншими блогерами та користувачами соціальних мереж, які потенційно можуть рекламувати або відстоювати продукти чи послуги своєї компанії.

Тепер вам відомі найголовніші якості крутого SMM-менеджера. Але це ще не кінець! Є гарна новина: тепер, коли ви знаєте який співробітник вам потрібен, шукати його не треба – SMM спеціалісти NIXSolutions вже тут і вже готові допомогти вам вести соцмережі і вести вас до успіху!