NIX Solutions: Тенденції та стандарти дизайну на 2023 рік

Технології швидко змінюються, і тенденції дизайну веб-сайтів не відрізняються. Елементи дизайну та функції веб-сайту, які колись були сучасними та інноваційними, можливо, останніми роками набридли, перестаралися та стали шаблонними. Останнє, чого ви бажаєте, коли люди заходять на ваш сайт, — це втратити конверсію, з тої причини, що ваш веб-сайт виглядає застарілим або ігнорує важливі веб-стандарти.

Завжди будуть аспекти веб-дизайну, які ніколи не зникнуть – зручна навігація, безпека даних і швидке завантаження мають бути просто даними на вашому веб-сайті. Однак ви можете зберегти позиції сайту на вершині дизайну та пошукових систем, додавши деякі з цих інноваційних функцій та елементів веб-сайту, які обіцяють стати популярними у 2023 році.

NIX Solutions

Скролінг

Паралаксне прокручування — це досить популярний веб-ефект, який використовується для створення розділів веб-сторінки більш динамічними. Він найчастіше використовується в повношироких програмах разом із зображеннями, відео або текстурними зображеннями, які додають глибини сторінці. Коли користувач прокручує зображення чи відео, поведінка прокручування створює враження, ніби зображення розміщене за сусідніми розділами. Ця тонка поведінка робить контент більш привабливим.

Анімовані курсори

Ще один цікавий спосіб налаштувати взаємодію користувача з вашим веб-сайтом — створити спосіб взаємодії з вашими веб-елементами, зокрема курсором! Ця тенденція веб-дизайну 2023 року захоплює користувачів своєю несподіваною тонкістю. Змінюючи форму курсору або реалізовуючи анімацію, що запускається курсором, відвідувачі можуть розважатися, взаємодіючи з різними способами прокручування або командами під час натискання.

Сітка системи

Сучасні дизайнери сайтів обиратимуть асиметричний стиль у 2023 році. CSS Grid Layout популярний, коли йде мова про перенесення всієї потужністі друкованого макета в Інтернет. Grid Layout — це двовимірний метод макета сітки для каскадних таблиць стилів. Сітки дозволяють дизайнерам веб-сайтів створювати макети для складних адаптивних веб-дизайнів. Це також надає сайтам чистий вигляд.

Чат-боти

Чат-боти — ще одна функція, яка була популярною протягом кількох років і залишатиметься актуальною у 2023 році, на думку TheeDigital. Оскільки штучний інтелект і машинне навчання продовжують вдосконалюватися, ми очікуємо, що чат-боти стануть нормою для простих запитів на обслуговування клієнтів і покупок.

Наприклад, якщо клієнт відвідує ваш веб-сайт, шукаючи телефонної підтримки, і чат-бот дізнається, що у нього є доступне безкоштовне оновлення телефону. Чат-бот може повідомити клієнту про оновлення. Це може призвести до позитивного досвіду та заощадити компанії витрати на підтримку клієнтів, пов’язані з розмовою з живою людиною.

Голосовий інтерфейс

Спосіб доступу до інформації змінюється – замість того, щоб вводити текст у Google, ми тепер ставимо запитання чи формуємо запит. Це означає, що веб-дизайн пристосовується до поширеності голосових чат-ботів і віртуальних помічників. Хоча голосовий інтерфейс не є звичним явищем для більшості веб-сайтів, ця нова тенденція нікуди не подінеться в осяжному майбутньому.

Ми можемо очікувати, що все більше веб-сайтів інтегрують голосовий пошук як варіант традиційного текстового пошуку.

Усе це та багато іншого допоможе зберегти ваш сайт актуальним у 2023 році. Оновлення дизайну веб-сайту може позитивно вплинути на ваш бренд і дохід. Якщо вам потрібен сучасний і зручний веб-сайт, зв’яжіться з командою NIX Solutions вже сьогодні. Ви можете ознайомитись з відгуками клієнтів на nixsolutions.reviews/