NIX Solutions: Актуальні тренди SMM для просування брендів

Без реклами своїх послуг та товарів у соціальних мережах сьогодні не обійтися. Які на сьогоднішній день найактуальніші тренди у SMM, розглянемо нижче.

NIX Solutions

Підготовка до віртуального простору, метавсесвіту

Цей термін ввів Марк Цукерберг, назвавши соцмережу Фейсбук метавсесвітом, який поєднує VR, AR, смартфони та ігрові консолі. Над створенням подібних метавсесвітів зараз працює багато брендів. Свою концепцію вже презентували Microsoft, H&M, CEEK NFT. Деякі елементи використовує бренд Adidas. Хоча метавсесвіт – це інструмент майбутнього, але вже сьогодні варто над цим замислитись.

Найбільші аудиторії: ТікТок, Інстаграм, Фейсбук

Багато брендів саме на ці соцмережі найбільше «роблять ставки», оскільки саме там є велика частина аудиторії.

Кліповий контент

Користувачів інтернет-ресурсів дедалі більше приваблює відео контент та меншою мірою – текстова інформація. Високим показником є ​​затримка уваги користувачів більш як на 7-8 секунд. І це слід врахувати брендам, оскільки вони мають якнайшвидше донести свою інформацію споживачеві.

User-generated content

Більш дієвим та ефективним вважається контент, створений користувачами соціальних мереж. Люди більше схильні довіряти відгукам таких самих як вони самі, ніж виробнику.

Захист даних користувачів

Часто бренди використовують аналітику, взяту із соцмереж. Тому останнім часом посилилися вимоги щодо захисту персональних даних. У користувачів запитують дозвіл використання цих даних, і більше 80% – відмовляють. З погляду конфіденційності – це правильне рішення. Проте бренду стає складніше знаходити свою аудиторію.

Співпраця з блогерами

Дедалі більше брендів співпрацюють із блогерами. Це – чудовий майданчик для реклами бренду та його товарів. Користувачі більше довірять і, відповідно, частіше переходять за посиланнями, які залишають на своїх сторінках відомі блогери. Найбільший попит мають блогери, у яких від 5 до 50 тис. підписників.

Щоб залучити клієнтів, бренди оголошують різноманітні конкурси, наприклад, призи та знижки за передплату. І ще один тренд – співпраця з цифровими інфлюєнсерами (маркетологами). Таку співпрацю називають рекламною інтеграцією.

Якщо вашій компанії необхідно розробити стратегію SMM, рекомендуємо звернутися до харківської IT-команди NIX Solutions. У портфоліо цих спеціалістів сотні реалізованих проектів, ознайомитись із відгуками можна на сторінці NIX Solutions reviews.